0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIVB World Championship Women, Group B
Dominican Republic (W)
۲
۳
Thailand (W)
Finished
۱۵:۳۰
South Korea (W)
۲
۱
Croatia (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Turkey Efeler Ligi
Hatay B. Sehir
۱
۳
Tursad
Finished
۱۴:۳۰
Ziraat Bankasi
۳
۰
Bursa B.sehir Belediyesi
Finished
۱۵:۰۰
Hekimoglu GTC Bursa
۳
۲
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
Finished
۱۵:۳۰
Tokat Belediye Plevne
۰
۳
Galatasaray
Finished
۱۶:۰۰
T.F.L Altekma
۲
۳
Arkas Spor Izmir
Finished
۱۶:۳۰
  World FIVB World Championship Women, Group D
Brazil (W)
۳
۱
China (W)
Finished
۱۵:۳۰
Colombia (W)
۱
۲
Czech Republic (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Metropolitana Torneo Superiores Women
UNLAM B (W)
۳
۰
La Matanza (W)
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Zarate (W)
۳
۱
Tortuguitas (W)
Finished
۰۴:۰۰
Gimnasia y Esgrima de Buenos Aires (W)
۲
۳
Club Italiano (W)
Finished
۰۴:۰۰
Pinocho (W)
۰
۳
Estudiantil Porteno (W)
Finished
۰۴:۰۰
San Fernando (W)
۰
۳
San Gregorio (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Uruguay Primera Division Women
Juan Ferreira (W)
۳
۰
SJ de Carrasco B (W)
Finished
۰۳:۳۰
  World FIVB World Championship Women, Group C
USA (W)
۰
۱
Serbia (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Bulgaria (W)
۳
۰
Kazakhstan (W)
Finished
۱۴:۳۰
Germany (W)
۲
۳
Canada (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Superliga Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۰
۳
Proton Saratov (W)
Finished
۱۳:۳۰
Avtodor Dinamo Metar Chelyabinsk (W)
۳
۱
Leningradka St. Petersburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sparta Nizhniy Novgorod (W)
۰
۳
Dinamo Moscow (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia Superliga
Split
۰
۱
Sisak
inprogress
۲۰:۳۰
OK Mladost Ribola Kastela
۳
۰
Zadar
Finished
۱۹:۳۰
  Italy SuperLega
Taranto
۰
۱
Lube Civitanova
inprogress
۲۰:۳۰
  France Ligue A
Nice Volley-Ball
۰
۱
Tours Volley-Ball
inprogress
۲۰:۳۰
Stade Poitevin Poitiers
۰
۰
Narbonne Volley
inprogress
۲۱:۰۰
Arago de Sete
۰
۰
Tourcoing VB Lille Metropole
inprogress
۲۱:۰۰
  Austria AVL
Hypo Tirol
۳
۰
Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Supercup
VfB Friedrichshafen
۳
۱
Netzhoppers KW
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Mestaruusliiga
Tiikerit
۰
۲
Kyyjarven Kyky
inprogress
۱۵:۳۰
Hurrikaani
۲
۳
Savo Volley
Finished
۱۷:۳۰
Karelian Hurmos
۳
۲
Team Lakkapaa (PerPo)
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 1 Liga
BAS Bialystok
۱
۱
Lechia Tomaszow Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
Astra Nowa Sol
۳
۰
Chrobry Glogow
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic Extraliga
Beskydy
۱
۳
Liberec
Finished
۱۸:۳۰
VSC Fatra Zlin
۳
۱
Volejbalovy Oddil Pribram
Finished
۱۸:۳۰
Kladno
۱
۲
Aero Odolena Voda
inprogress
۱۹:۳۰
Benatky nad Jizerou
۱
۲
Volejbal Brno
inprogress
۱۹:۳۰
CEZ Karlovarsko
۳
۰
Usti nad Labem
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil U19 Liga Paulista Women
Regatas U19 (W)
۳
۰
E.C. Praia Grande U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Pinheiros U19 (W)
۱
۰
Sao Jose Volei U19 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  France Ligue B
Pole Avenir 2024
۱
۳
Mende Volley Lozere
Finished
۱۸:۳۰
Avignon
۰
۱
Saint-Quentin
inprogress
۲۰:۳۰
ASUL Volley Lyon
۱
۰
Martigues
inprogress
۲۰:۳۰
  World FIVB World Championship Women, Group A
Puerto Rico (W)
۳
۱
Kenya (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Mestaruusliiga Women
Polkky Kuusamo (W)
۳
۰
LP Kangasala (W)
Finished
۱۷:۲۹
Pislaploki (W)
۳
۲
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Poland PlusLiga
PZU AZS Olsztyn
۱
۳
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
Finished
۱۶:۱۵
KS Developres Rzeszow (W)
-
-
Projekt Warszawa
Finished
۱۹:۰۰
  Sweden Elitserien
Sollentuna
۲
۰
Vingakers VBK
inprogress
۱۶:۰۰
Falkenberg
۳
۰
Floby
Finished
۱۷:۳۰
Lunds VK
۰
۳
Hylte/Halmstad
Finished
۱۸:۰۰
  Russia Liga Pro Women
Sovy-pro (W)
۳
۲
Foksi-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Foksi-pro (W)
۳
۲
Pantery-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sovy-pro (W)
۳
۲
Pantery-pro (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Forde Vbk
۳
۰
NTNUI Volleyball
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark 2. Division Women
Hjerm (W)
۳
۰
Randers (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Philippines NCAA Women
Ateneo de Manila Lady Eagles (W)
۳
۰
Arellano Lady Chiefs (W)
Finished
۱۰:۳۰
University Far Eastern Lady Tamaraws (W)
۲
۳
De La Salle Lady Spikers (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Philippines Spikers Turf
Philippine Navy
۳
۱
VNS
Finished
۱۰:۰۰
  Vietnam U20 Youth Cup
TP Ho Chi Minh U20
۳
۰
Binh Duong U20
Finished
۰۹:۳۰
Ha Tinh U20
۱
۳
Ninh Binh U20
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Liga Pro
Orly-Pro
۱
۳
Vityaz-Pro
Finished
۰۷:۵۰
Plamya-Pro
۳
۲
Molot-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Legion-Pro
۱
۳
Energy-pro
Finished
۱۲:۴۵
  Argentina Division de Honor Women
Circulo Mutual de Suboficiales (W)
۱
۳
Velez Sarsfield (W)
Finished
۰۴:۰۰
  United States NCAA Championship Women
Rutgers Scarlet Knights (W)
۰
۳
Nebraska Cornhuskers (W)
Finished
۰۲:۳۰
  World Club Friendlies
Ala Nun'Alvares Gondomar
۲
۳
Castelo de Maia GC
Finished
۰۰:۰۰
  Slovakia Extraliga Women
Nove Mesto Nad Vahom (W)
۱
۰
VK Kupele Brusno (W)
inprogress
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید