0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  South America Liga Sudamericana
San Martin de Corientes
۶۸
۶۹
Liga Sorocabana
Finished
۰۱:۳۰
Titanes de Barranquilla
۷۸
۵۲
Punto Rojo LR 24
Finished
۰۴:۳۰
  Philippines PBA Commissioner's Cup
Phoenix Fuel Masters
۹۱
۱۰۱
Bay Area Dragons
Finished
۱۲:۰۰
Converge Fiberxers
۱۰۵
۱۰۹
Magnolia Hotshots
Finished
۱۴:۱۵
  Japan B League
Niigata Albirex BB
۸۲
۷۳
Shimane Susanoo Magic
Finished
۱۲:۰۵
Toyama Grouses
۸۴
۹۰
Shibuya Hitachi Sun Rockers
Finished
۱۲:۰۵
Mitsubishi Nagoya Diamond Dolphins
۸۴
۷۴
Aisin Seahorses Mikawa
Finished
۰۹:۳۵
Shinshu BW
۶۱
۶۶
Toyota Alvark
Finished
۰۸:۳۰
Hiroshima Dragonflies
۸۹
۹۶
Yokohama B-Corsairs
Finished
۱۰:۳۵
Cyberdyne Ibaraki Robots
۷۹
۸۸
Fighting Eagles Nagoya
Finished
۰۹:۳۵
Gunma Crane Thunders
۸۸
۸۰
Shiga Lakestars
Finished
۰۹:۳۵
Levanga Hokkaido
۹۰
۹۵
Akita Northern Happinets
Finished
۰۸:۳۵
Chiba Jets
۷۷
۶۷
Osaka Evessa
Finished
۰۹:۳۵
Kyoto Hannaryz
۶۵
۹۲
Sendai 89ers
Finished
۱۰:۳۵
Hamamatsu Sanen Neophoenix
۸۵
۸۷
Kawasaki Brave Thunders
Finished
۰۹:۳۵
Ryukyu Golden Kings Okinawa
۸۱
۵۲
Utsunomiya Brex
Finished
۱۳:۳۵
  Mexico LNBP
Soles de Mexicali
۹۴
۸۳
Astros de Jalisco
Finished
۰۶:۳۰
Libertadores De Queretaro
۸۴
۸۲
Abejas de Leon
Finished
۰۵:۰۰
Mineros de Zacatecas
۸۰
۷۴
Fuerza Regia de Monterey
Finished
۰۴:۳۰
Plateros de Fresnillo
۶۹
۱۰۰
Dorados De Chihuahua
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NBL
SE Melbourne Phoenix
۸۴
۷۹
Tasmania JackJumpers
Finished
۱۱:۳۰
Illawarra Hawks
۹۷
۱۰۶
Sydney Kings
Finished
۱۳:۳۰
  World FIBA World Cup Women
Australia (W)
۹۵
۶۵
Canada (W)
Finished
۰۶:۳۰
China (W)
۶۱
۸۳
USA (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Japan B2 League
Earthfriends Tokyo Z
۷۵
۷۱
Yamagata Wyverns
Finished
۱۱:۳۰
Koshigaya Alphas
۶۲
۷۲
Nishinomiya Storks
Finished
۰۸:۳۰
Ehime Orange Vikings
۹۸
۷۲
Kagawa Five Arrows
Finished
۱۰:۳۵
Fukushima Fire Bonds
۸۴
۷۷
Saga Ballooners
Finished
۰۸:۴۵
Bambitious Nara
۷۸
۷۲
Fukuoka
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden Ligan
Koping Stars
۸۲
۶۴
KFUM Fryshuset
Finished
۱۷:۳۴
  Italy Lega A
Benetton Universo Treviso
۷
۱۶
Pallacanestro Reggiana
inprogress
۲۲:۰۰
  Switzerland SB League
Lions de Geneve
۷۹
۶۴
Union Neuchatel Basket
Finished
۱۹:۳۰
Lugano Tigers
۸۲
۹۸
Sam Basket Massagno
Finished
۱۸:۳۰
BBC Monthey-Chablais
۹۳
۸۳
Benetton Fribourg Olympic
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic NBL
BK NH Ostrava
۸۸
۷۷
BK JIP Pardubice
Finished
۱۹:۰۰
USK Praha
۸۷
۷۲
Kingspan Kralovsti Sokoli
Finished
۱۹:۰۰
BK Redstone Olomoucko
۷۳
۷۸
BC Kolin
Finished
۱۹:۳۰
BC Brno
۹۲
۷۹
Slavia Praha
Finished
۲۰:۰۰
BK Opava
۶۱
۶۹
CEZ Basketball Nymburk
Finished
۱۹:۳۰
  France Pro A
ASVEL Lyon Villeurbanne
۱۰۲
۸۴
JL Bourg Basket
Finished
۱۶:۴۵
BCM Gravelines Dunkerque Grand Littoral
۳۴
۳۱
JDA Dijon Bourgogne
inprogress
۲۱:۳۰
Paris Basketball
۵۳
۴۰
ADA Blois Basket 41
inprogress
۲۱:۳۰
Fos Ouest Provence Basket
۱۴
۲۱
JSF Nanterre
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland 1. Liga
KSP Polonia Warszawa
۷۴
۸۶
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
Finished
۱۶:۳۰
WKK Wroclaw
۳۴
۳۴
Dziki Warszawa
inprogress
۲۱:۳۰
PBG Basket Poznan
۸۹
۹۴
Rosa Radom
Finished
۱۶:۳۰
AZS AGH Kraków
۸۱
۹۲
Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۹:۳۰
Gornik Walbrzych
۹۲
۶۸
MOSiR Krosno
Finished
۱۹:۳۰
MMKS Zak Koszalin
۴۳
۳۸
Polonia Bytom
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey TBSL
Merkezefendi Belediyesi Denizli
۷۰
۷۹
Socar Petkimspor
Finished
۱۳:۳۰
Pinar Karsiyaka SK
۷۹
۷۶
Manisa BBSK
Finished
۱۶:۰۰
Tofas Bursa
۹۲
۵۳
Buyukcekmece Basketbol
Finished
۱۸:۳۰
  El Salvador Liga Mayor
BC Chalchuapa United
۹۸
۱۱۳
Brujos Izalco
Finished
۰۵:۰۰
Santa Ana BC
۱۰۴
۱۲۳
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۰۰
  Nicaragua LSB
Universidad Nacional de Ingenieria
۶۸
۸۱
Costa Caribe
Finished
۰۴:۰۰
Real Esteli
۹۷
۸۳
Chinandega
Finished
۰۴:۰۰
  Europe Latvian-Estonian League
TalTech Basket
۸۳
۸۹
Kk Rapla
Finished
۱۷:۳۰
Latvijas Universitate
۸۸
۷۹
Keila
inprogress
۱۵:۳۰
SK Prometey
۱۰۹
۵۶
BK Ogres Kolibri
Finished
۱۹:۰۰
Parnu
۸۷
۸۶
KK Viimsi
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
Bashkimi
۸۴
۷۹
Rahoveci
Finished
۱۸:۳۰
  Poland PLK
GTK Gliwice
۶۳
۴۹
Start Lublin
Finished
۱۹:۰۰
Trefl Sopot
۵۵
۴۳
Dabrowa Gornicza
inprogress
۲۱:۰۰
  Europe BNXT League
Stella Artois Leuven Bears
۱۵
۱۸
Spirou Basket Charleroi
inprogress
۲۲:۰۰
BAL Weert
۳۳
۳۰
Den Helder Suns
inprogress
۲۱:۳۰
Belgacom Liege Basket
۱۳
۱۶
Generali Okapi Aalstar
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain ACB
Granada
-
-
La Bruixa Basquet Manresa
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
CAI Zaragoza
۶۴
۸۱
UCAM Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Iberostar Tenerife Canarias
-
-
Basquet Girona
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Germany Pro A
Artland Dragons
۴۴
۵۸
Rasta Vechta
inprogress
۲۱:۰۰
Nurnberg Falcons BC
۸۷
۸۲
TBB Gladiators Trier
Finished
۲۰:۰۰
VfL Kirchheim Knights
۶۲
۷۴
Walters Tigers Tubingen
inprogress
۲۰:۳۰
Eisbaren Bremerhaven
۸۹
۵۳
LTi Giessen 46ers
inprogress
۲۰:۳۰
Giants Leverkusen
۵۸
۴۹
Post Sudstadt Karlsruhe
inprogress
۲۱:۰۰
  Italy Serie A2
Novipiu JB Monferrato
۹۱
۷۰
A.S.D. Latina Basket
Finished
۱۹:۳۰
Urania Basket Milano
۱۰
۱۵
Pallacanestro Cantu
inprogress
۲۲:۰۰
UEB Gesteco Cividale
۴۲
۳۵
Chieti Pallacanestro
inprogress
۲۱:۳۰
  Serbia KLS
OKK Novi Pazar
۸۵
۷۸
Tamis Pancevo
Finished
۱۹:۳۰
KK Stada Vrsac
۷۳
۸۰
Vojvodina
Finished
۱۹:۳۰
Zlatibor Cajetina
۷۷
۶۴
Kolubara 2003
Finished
۱۹:۳۰
Sloga Kraljevo
۵۶
۵۲
Cacak 94
inprogress
۲۱:۰۰
  Hungary NB I. A
Soproni Sordogok
۹۰
۶۲
DEAC Debreceni
Finished
۱۹:۳۰
Ose Lions
۱۰۴
۹۸
BC Kormend
Finished
۱۹:۳۰
Budapesti Honved SE
۶۱
۷۸
Falco KC-Szombathely
Finished
۱۹:۳۰
Kaposvari KK
۸۸
۹۴
Szolnoki Olajbanyasz
Finished
۱۹:۳۰
  Germany BBL
Bayern Munchen
۸۷
۸۰
Ratiopharm Ulm
Finished
۱۹:۳۰
Hamburg Towers
۹۱
۷۴
Mitteldeutscher BC Weissenfels
Finished
۱۹:۳۰
S Oliver Wurzburg Baskets
۱۰
۱۷
Telekom Baskets Bonn
inprogress
۲۲:۰۰
  Lithuania LKL
Jonavos SK Petrochema
۷۱
۶۴
Nevezis Kedainiai
Finished
۱۷:۵۰
Prienai Labas Gas
۶۶
۸۹
Lietuvos Rytas Vilnius
Finished
۱۷:۳۰
  Europe ABA League
KK Igokea
۸۳
۹۱
KK Mornar Basket Bar
Finished
۱۷:۳۰
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
۳۷
۲۲
KK MZT Skopje Aerodrom
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal LPB
CAB Madeira
۷۷
۸۰
Ovarense Aerosoles
Finished
۱۷:۳۰
CD Povoa
۷۶
۸۶
Vitoria SC/M.Couto Alves Guimaraes
Finished
۱۸:۰۰
Sport Lisboa Benfica
۱۱۱
۸۵
Lusitania Angra Patrimonio Mundial
Finished
۱۹:۳۰
Sangalhos DC
۴۴
۵۰
FC Porto
inprogress
۲۱:۰۰
Oliveirense Basquetebol
-
-
CP Esgueira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Hungary Division 1 Women
BEAC Ujbuda (W)
۶۴
۸۸
PEAC-Pecs (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Korisliiga
Kouvot Kouvola
۸۲
۹۵
KTP Basket Kotka
Finished
۱۶:۳۰
Lapuan Korikobrat
۸۱
۷۲
Kauhajoen Karhu
Finished
۱۷:۳۰
Tapiolan Honka
۷۱
۷۶
Lahti Basketball
Finished
۱۸:۳۰
Salon Vilpas Vikings
۶۵
۷۲
BC Nokia
Finished
۱۹:۳۰
  Japan B3 League
Shinagawa City Club
۶۶
۱۰۶
Tokyo United BC
Finished
۱۰:۳۰
Tryhoop Okayama
۹۳
۷۳
Gifu Swoops
Finished
۰۸:۳۵
  Colombia Liga Profesional
Carribean Storm Islands
۹۰
۷۲
Tigrillos de Antioquia
Finished
۰۴:۳۰
Bucaros
۸۲
۷۱
Corsarios de Cartagena
Finished
۰۱:۳۰
Carribean Storm Islands
-
-
Tigrillos de Antioquia
Cancelled
۰۴:۳۰
  Brazil Paulista Women
Veracruz Campinas (W)
۶۳
۶۷
Funvic/Ituano (W)
Finished
۰۲:۰۰
Pro Esporte (W)
۱۰
۴۱
Basquete Catanduva (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark Basketligaen
Vaerlose
۸۴
۷۵
Aarhus Bakken Bears
Finished
۱۶:۳۰
BK Amager
۷۷
۹۵
Randers Cimbria
Finished
۱۶:۰۰
  World Friendly Club Matches
ENP Enosis Neon Paralimniou BC
۵۷
۵۲
Omonia B.C.
Finished
۱۷:۳۰
InterCollege Etha Engomis
۶۶
۷۰
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۹:۳۰
CD Baloncesto La Roda
۸۷
۱۰۹
Almansa
Finished
۲۰:۳۰
Planasa Navarra
۵۴
۵۳
CB Enrique Soler
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal LFB Women
CP Esgueira (W)
۲۳
۳۱
Quinta dos Lombos (W)
inprogress
۲۱:۱۵
  Slovenia 2. SKL
Medvode
۶۰
۶۵
KK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
Portoroz
۸۶
۸۰
Jance Ljubljana
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
Piestanske Cajky (W)
۷۶
۵۶
Slavia Banska Bystrica (W)
Finished
۱۹:۳۰
Young Angels Kosice (W)
۱۰۱
۶۳
CBK Kosice (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Romanian Cup
CSO Voluntari
۹۷
۵۲
BC Miercurea Ciuc
Finished
۱۹:۰۰
CSU Atlassib Sibiu
۷۲
۵۸
ACS Targu Jiu
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Bucuresti
۶۹
۶۷
U-Banca Transilvania Cluj Napoca
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Superliga
Oberwart Gunners
۸۹
۶۳
Nord Dragonz
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia A1 League
KK Gorica
۷۱
۵۳
KK Zabok
Finished
۱۸:۳۰
Skrljevo
۷۹
۸۶
KK Furnir Dubrava
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Liga Desenvolvimento U22
Praia Clube/Gabarito LDB U22
۶۱
۷۵
Bauru Atletico Clube U22
Finished
۱۷:۴۵
Corinthians U22
-
-
C.A. Paulistano U22
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Norway BLNO
Centrum Tigers Oslo
۸۵
۵۷
Nidaros Jets
Finished
۱۷:۳۰
Asker Aliens
۹۰
۱۰۴
Froya Ambassadors
Finished
۱۸:۳۰
Gimle
۸۷
۷۵
Tromso Storm
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia Liga Nova KBM
Krka Novo Mesto
۱۰۵
۶۷
Kk Rogaska
Finished
۱۴:۳۰
KK Skofja Loka
۸۰
۸۴
KD Ilirija
Finished
۲۰:۰۰
KK Sentjur Tajfun
۷۹
۶۲
Zlatorog Lasko
Finished
۲۰:۳۰
  Greece Super Cup
Panathinaikos Athens
۷۲
۶۷
VAP Kolossos Rodou
Finished
۱۷:۳۰
Olympiakos Pireus
۴۷
۳۴
ASP Promitheas
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy A1 Women
GEAS S.S. Giovanni (W)
۵۴
۴۵
Libertas Moncalieri (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga Nationala Women
CS Rapid Bucuresti (W)
۶۶
۵۴
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۴:۳۰
CS Universitatea Cluj (W)
۳۲
۱۰۷
ACS Sepsi-SIC SF. Gheorghe (W)
Finished
۱۶:۳۰
CSM Constanta (W)
۵۶
۶۴
ACS KSE Targu Secuiesc (W)
Finished
۱۸:۳۰
  World FIBA 3x3 World Tour
Riga 3x3
-
-
Utsunomiya 3x3
Finished
۱۰:۵۵
  Republic of Korea KBL Cup
Goyang Orions
۶۶
۵۸
Seoul Thunders
Finished
۰۸:۳۰
Changwon LG Sakers
۱۰۶
۷۹
Sangmu
Finished
۱۰:۳۰
  Philippines NCAA Philippines
Batangas EAC Generals
۶۱
۷۳
CSB Blazers
Finished
۰۷:۳۰
San Sebastian Golden Stags
۵۷
۶۱
UPHSD Altas
Finished
۱۰:۳۰
  United States NBA Preseason
Los Angeles Clippers
۱۲۱
۸۱
Maccabi Raanana
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Carioca U19
Botafogo FR U19
۶۸
۷۶
Fluminense U19
Finished
۰۲:۳۰
  Dominican Republic Baloncesto Superior
El Millon
۷۲
۹۸
Los Prados
Finished
۰۲:۳۰
Huellas del Siglo
۸۵
۸۱
Bameso
Finished
۰۴:۳۰
  France Nationale 1
Cergy Pontoise Basketball
۳۴
۲۷
Kaysersberg/Ammerschwihr BCA
inprogress
۲۱:۳۰
Sables Vendee Basket
۴۵
۴۶
CEP Lorient
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید