0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Kashima Antlers
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۳
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۲
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۵:۰۰
Jubilo Iwata
۰
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Gamba Osaka
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۳
۰
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۲
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۵:۰۰
Incheon United FC
۰
۱
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
AZ Alkmaar
۰
۱
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۳۰
FC Schalke 04
۱
۰
SC Verl 1924
inprogress
۲۰:۰۰
AS Monaco
۲
۲
FK Austria Wien
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Eintracht Braunschweig
۱
۰
1. FC Union Berlin
inprogress
۲۰:۳۰
Fortuna Sittard
۱
۰
VfL Bochum
inprogress
۲۰:۳۰
AC Sparta Praha
۲
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۹:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۱
۱
Grazer AK 1902
inprogress
۲۱:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۳
۰
FC Ingolstadt 04
inprogress
۲۰:۰۰
Gyori ETO FC
۲
۱
FK Samorin
Finished
۱۲:۳۰
FCSB
۱
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۹:۳۰
Universitatea Craiova
۱
۱
Al Duhail
inprogress
۲۰:۳۰
FC Liefering
۰
۰
SV Grodig
inprogress
۲۱:۳۰
FK Mlada Boleslav
۴
۰
Pardubice
Finished
۱۳:۳۰
EA Guingamp
۳
۰
Avranches
Finished
۱۹:۳۰
Patro Eisden
۰
۰
Willem II Tilburg
inprogress
۲۱:۳۰
FSV Optik Rathenow
۱
۵
SV Babelsberg 03
Finished
۱۹:۳۰
Primorje Ajdovscina
۰
۰
Tabor Sezana
inprogress
۲۱:۰۰
Warta Poznan
۳
۱
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۲۰:۳۰
Paksi FC
۲
۱
Szeged-Csanad Grosics
inprogress
۲۰:۳۰
FC Dornbirn
۰
۰
SC Austria Lustenau
inprogress
۲۱:۳۰
MTK Budapest
۳
۰
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۳:۳۰
SVG Bleiburg
۱
۰
WAC Amateure Sankt Andre II
inprogress
۲۱:۰۰
FC Farul Constanta
۱
۲
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۲:۰۰
Wiener Viktoria
۰
۴
Celtic FC
inprogress
۲۱:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۰
۰
TVD Velbert
inprogress
۲۱:۳۰
Bath City
-
-
Colchester United
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Prostejov
۱
۰
Znojmo
Finished
۱۲:۴۵
SK Sigma Olomouc
۳
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۳:۳۰
Zalaegerszegi TE
۲
۳
Slask Wroclaw
Finished
۱۳:۳۰
Budapest Vasas SC
۱
۰
KFC Komarno
Finished
۱۳:۰۰
SG Wattenscheid 09
۰
۱
TUS Bovinghausen 04
inprogress
۲۱:۳۰
Mezokovesdi SE
۱
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۹:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۴
۲
Aris Limmasol
inprogress
۱۹:۳۰
Szentlorinc SE
۲
۱
Szekszardi Ufc
Finished
۱۹:۳۰
FK Pohronie
۳
۳
FK AS Trencin
inprogress
۲۰:۳۰
FC Buzau
۰
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
Pogon Siedlce
۲
۵
Znicz Pruszkow
Finished
۱۳:۳۰
SFC Opava
۳
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۳:۳۰
FC Zlin
۳
۰
Vyskov
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
SK Slovan Varnsdorf
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
SK Lisen
۰
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۹:۳۰
Gyirmot
۱
۰
FK Raca Bratislava
inprogress
۲۰:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۰
Union St.-Gilloise
inprogress
۲۱:۰۰
Sonsbeck
۰
۱
SV Straelen
inprogress
۲۱:۳۰
Bristol City FC
۲
۰
Cheltenham Town
Finished
۱۷:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۰
۹
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۲
۱
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۹:۳۰
TS Wisla Krakow
۱
۰
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۱۹:۳۰
Saturn Ramenskoye
۲
۲
Znamya Truda OZ
Finished
۱۴:۳۰
AZ Reserves
۴
۰
Jong Sparta Rotterdam
Finished
۱۵:۰۰
Arsenal Tula
۰
۱
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۷:۳۰
PFC Kuban
۲
۰
SKA Rostov
Finished
۱۹:۳۰
PFC Spartak Pleven
۲
۱
FC Dunav Ruse
inprogress
۲۰:۰۰
Worgl SV
۰
۲
K. Sint-Truidense
inprogress
۲۰:۳۰
Metalac GM
۰
۲
FK Zvijezda 09
inprogress
۲۰:۳۰
KFC Uerdingen 05
-
-
Blau-Gelb Uberruhr
inprogress
۲۱:۳۰
Hannover 96 II
۰
۰
Ramlingen-Ehlershausen
inprogress
۲۱:۳۰
  China Super League
Changchun Yatai
۱
۲
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۲
۰
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Serie B
Ituano SP
۱
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۲:۳۰
Chapecoense SC
۰
۳
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Operario PR
۲
۳
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۵:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Spain U19 (W)
۱
۰
Sweden U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Norway U19 (W)
۱
۰
France U19 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Ecuador Copa Ecuador
Delfin
۲
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Union Santa Fe
۱
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۴۵
Internacional RS
۴
۱
Colo Colo
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Atletico Morelia
۲
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۲:۳۰
Dorados
۱
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۶:۳۵
Cancun FC
۰
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۴:۳۵
  Europe UEFA Champions League Qualification
HSK Zrinjski Mostar
-
-
FC Sheriff Tiraspol
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
HJK Helsinki
۱
۰
Rigas Futbola Skola
inprogress
۲۰:۳۰
FK Bodo Glimt
۲
۰
KI Klaksvík
inprogress
۲۰:۳۰
F91 Dudelange
-
-
KF Tirana
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Tobol Kostanay
۰
۰
Ferencvarosi TC
Finished
۱۸:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations Women
Uganda (W)
۱
۳
Morocco (W)
Finished
۰۰:۳۰
Zambia (W)
۰
۰
Tunisia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Japan J2 League
V-Varen Nagasaki
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۴:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۰
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۳
۰
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۴
۲
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Zweigen Kanazawa
۲
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Machida Zelvia
۲
۳
Mito HollyHock
Finished
۱۴:۳۰
Albirex Niigata
۱
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۱
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۱
۲
Forward Madison FC
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League Two
FC Weston
۳
۱
Tampa Bay United
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay United
۰
۰
FC Weston
Interrupted
۰۲:۳۰
Flint City Bucks
۱
۳
Oakland County
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland U19 League
Lettir U19
۵
۴
Throttur Reykjavik U19
Finished
۰۰:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
FC Inter Turku
۱
۰
FC Drita Gjilan
Finished
۱۹:۳۰
Víkingur Gota
-
-
Europa FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar
۰
۱
Prisons
Finished
۱۷:۳۰
  Bolivia LFPB
Royal Pari
۳
۲
Independiente Petrolero
Finished
۰۲:۴۵
Club Universitario de Sucre
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
  Egypt Egypt Cup
El Geish
۰
۰
Suez Montakhab
inprogress
۲۰:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship Women
Costa Rica (W)
۳
۰
Panama (W)
Finished
۰۳:۳۰
Canada (W)
۶
۰
Trinidad & Tobago (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Vasco da Gama U20
۲
۰
Botafogo RJ U20
Finished
۱۷:۳۰
CR Flamengo U20
۴
۰
Bangu AC RJ U20
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Busan I. Park
۰
۳
Gimpo Citizen
Finished
۱۵:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Anyang
۱
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۵:۰۰
  China League 2
Inner Mongolia
۰
۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۲:۰۰
Hubei Istar F.C.
۰
۱
Yanbian Longding
Finished
۱۶:۰۰
Shangyu Pterosaur
۲
۴
Dandong Tengyue
Finished
۱۲:۰۰
Zhuhai Qinao
۰
۲
Dongguan Guanlian
Finished
۱۲:۰۰
Nantong Haimen Codion
۲
۰
Hunan Xiangtao
Finished
۱۲:۰۰
  Asia AFF Championship Women
Indonesia (W)
۱
۱
Malaysia (W)
Finished
۱۵:۳۰
Thailand (W)
۲
۲
Australia U23 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Philippines (W)
۷
۰
Singapore (W)
Finished
۱۵:۳۰
Thailand (W)
۰
۱
Australia (W)
Cancelled
۱۲:۳۰
Thailand (W)
۲
۲
Australia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
۰
۰
Jerv
inprogress
۲۱:۳۰
  Africa COSAFA Cup, Group B
Mauritius
۰
۳
Eswatini
Finished
۱۶:۳۰
Lesotho
۲
۱
Malawi
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
EIF Ekenas
۰
۲
IF Gnistan Helsinki
inprogress
۲۰:۰۰
Mikkelin Palloilijat MP
۲
۳
PIF Parainen
inprogress
۲۰:۰۰
FF Jaro
۲
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۲۰:۰۰
PK-35
۲
۰
SJK Akatemia
inprogress
۲۰:۰۰
KPV Kokkola
۱
۰
Japs
inprogress
۲۰:۰۰
  Lithuania I Lyga
FK Riteriai B
۱
۱
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۷:۳۰
Marijampole City
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۳:۳۰
BFA Vilnius
۲
۲
Vilnius FK Zalgiris B
inprogress
۲۰:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۲
۰
FC Garliava
inprogress
۲۰:۳۰
FK Atmosfera
۱
۰
FK Neptunas Klaipeda
inprogress
۲۰:۳۰
Banga Gargzdai II
۰
۰
Minija Kretinga
inprogress
۲۰:۳۰
DFK Dainava Alytus
۳
۰
FA Siauliai B
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia U19 Cup
Kuching FA U19
۱
۰
Sabah U19
Finished
۱۲:۴۵
Johor Darul Takzim U19
۰
۲
Selangor FA U19
Finished
۱۳:۱۵
Melaka United U19
۱
۲
UITM U19
Finished
۱۳:۱۵
PDRM U19
۲
۲
Pahang U19
Finished
۱۳:۱۵
Petaling Jaya City U19
۲
۱
Sarawak U19
Finished
۱۳:۱۵
  Jordan Jordan League
Ma'an
-
-
Sahab SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۰
۰
Edgeworth Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Weston Workers
۰
۰
Cooks Hill United
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Reserve League
Sacachispas Reserves
۰
۳
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Quilmes Reserves
۳
۰
Almirante Brown Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۲
۲
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  South America Copa Libertadores
Atletico Mineiro
۱
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۲:۴۵
Libertad Asuncion
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۵:۰۰
Boca Juniors
۰
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۴
۰
Peka
inprogress
۲۰:۰۰
  Latvia LMT Virsliga
FK Auda
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 2
Americano
-
-
Volta Redonda
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Brazil Mineiro 2
Varginha EC
۳
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Philippines U19
۱
۳
Myanmar U19
Finished
۱۲:۳۰
Indonesia U19
۰
۰
Thailand U19
Finished
۱۷:۳۰
Brunei U19
۰
۴
Vietnam U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia New South Wales Waratah Cup
Bonnyrigg White Eagles
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۳:۳۰
  Bhutan Premier League
Gelsar FC
۰
۰
BFF Academy U19
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Super League
Coastal Heroes
۲
۲
Administration Police Bomet
Finished
۱۶:۳۰
Muranga Seal
۳
۱
Kisumu All Stars
Finished
۱۶:۳۰
Gusii FC
۳
۲
Mully Children Family
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL Women
Chicago Dutch Lions (W)
۰
۰
St. Louis Lions (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Rochedale Rovers
۰
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۴:۰۰
  Kazakhstan 2nd League
SD Family
۵
۳
Taraz Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Okzhetpes Reserves
۱
۱
Zhetysu Taldykorgan Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FK Kyzylzhar II
۱
۱
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۴
۱
FK Kaspyi Aktau Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Tobol Kostanay Reserves
۱
۲
Altay Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FK Aksu Reserves
۰
۸
FC Jas-Sunkar
Finished
۱۴:۳۰
FK Atyrau Reserves
۳
۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Jas Qyran
۱
۰
Khan Tengri FC
Finished
۱۶:۳۰
Akzhayik Reserves
۰
۰
FK Maktaaral Reserves
Finished
۱۷:۳۰
FK Aktobe Reserves
۳
۳
FC Aktobe City
Finished
۱۷:۳۰
  India Shillong Premier League
Ryntih
۳
۰
Shillong Lajong FC
Finished
۱۵:۰۰
  Lithuania II Lyga
FK Utenis Utena
۱
۱
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
FK Silute
۳
۰
FK Jonava II
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Queensland
Eastern Suburbs
۰
۰
Moreton Bay United
Finished
۱۵:۰۰
Logan Lightning
۰
۰
Brisbane City
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
EC Futgol U20
۱
۱
Cruzeiro U20
Finished
۱۸:۰۰
Minas Boca U20
۱
۴
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Maziya SRC
۱
۰
Club Valencia
inprogress
۲۰:۳۰
Green Streets
۴
۰
Super United Sports
Finished
۱۵:۳۰
  Mali Premiere Division
US Bougouni
۱
۰
AS Olympique de Missira
inprogress
۲۰:۳۰
Djoliba AC
۰
۰
CS Duguwolofila
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
PonPa
۰
۲
Tervarit
inprogress
۲۰:۰۰
FC Kiisto
۳
۰
SIF
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Hawks FC
۰
۰
Fortune
inprogress
۲۱:۰۰
  Cameroon Championship Women
Eding Sport (W)
۱
۱
Louves Minproff (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Gambia Division 2
Red Hawks
۰
۲
Greater Tomorrow FC
inprogress
۲۰:۳۰
Tallinding United
۰
۰
Jam City
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Regional League
Ferrovalvulas FC
۰
۰
CD Sol de Oriente
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Armee
۲
۴
FC Nouadhibou ASJN
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۰
۰
Samford Rangers FC
inprogress
۱۴:۲۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Alay
۲
۱
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Moreton Bay Utd U23
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia Northern NSW Division 1
Wallsend FC
۳
۴
Kahibah FC
Finished
۱۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید